O NASBUTY DO FLAMENCO / FLAMENCO SHOES / FLAMENCOSCHUHE / TOPANKY NA FLAMENCO ZDEJMOWANIE MIARYBUTY NA MIARĘZAMÓWIENIEKONTAKTKOMUNIKATYLINKI
Przez internet


Aby dokonać zamówienia drogą internetową należy wypełnić poniższy formularz zamówieniowy. Jest to najszybszy sposób zamawiania w naszej firmie gwarantujący Państwu wygodę i satysfakcję.


Zanim Państwo przystąpią do wypełniania formularza zamówieniowego proponujemy przygotowanie:
      
      -
wymiarów stopy ( długość i tęgość )
- prawidłowy sposób zdejmowania miary zaprezentowaliśmy Państwu w zakładce ZDEJMOWANIE MIARY

        - swoich danych personalnych
Wypełniony i zatwierdzony formularz jest wysyłany do nas na maila. Po wysłaniu formularza zostaną Państwu pokazane dane do przelewu pieniędzy.

Poniżej formularza znajdą Państwo instrukcję jego wypełnienia, w której opisujemy jak wypełnić rubryki mogące sprawiać trudności.

FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY
Imię i Nazwisko:  *
Ulica:  *
Kod Pocztowy ; Miejscowość:  *
Kraj:  *
Telefon kontaktowy:  *
E-mail:  *
Forma płatności:  *
Model:  *
Skóra-rodzai/ nr. koloru/ rodzaj obcasa:  *
Długość stopy (cm) [według sposobu jaki został zaprezentowany w dziale ZDEJMOWANIE MIARY]:  *
Najczęściej noszony numer buta:  *
Tęgość:  *
Informacje dodatkowe:
* [[Modules/Feedback/Form_:_reqFields]]

* pola obowiązkowe

INSTRUKCJA WYPEŁNIENIA FORMULARZA

Rubryka:
- Forma płatności - są dwie formy płatności do wyboru: przelewem (+10zł- koszt wysyłki) lub paczka za pobraniem (+17zł- koszt wysyłki)
- Wzór - chodzi tu o model jaki Państwo wybraliście, np. 111
- Skóra-rodzaj/ nr. koloru/ rodzaj obcasa - wszystkie informacje do wypełnienia tego pola znajdą Państwo w BUTY DO FLAMENCO w zakładce Materiały, kolory i obcasy. Przykład wypełnienia:
 skóra licowa/ 3 ciemno zielony/ cubano
Mogą Państwo również zasugerować kolor lub odcień jeżeli nie ma go na naszej palecie. W tym celu prosimy wpisać nazwę koloru.

- Długość stopy- cm - parametr dotyczy wyniku z zdjętej przez Państwa miary według naszego sposobu zaprezentowanego w zakładce ZDEJMOWANIE MIARY
- Tęgość - są do wyboru trzy opcje: tęga, normalna i szczupła stopa. Prosimy o wpisanie na podstawie własnego doświadczenia i wiedzy
- Informacje dodatkowe - jest to pole nieobowiązkowe. Jeżeli mają Państwo jakieś sugestie, zastrzeżenia lub informacje, których nie dało się wpisać w innych rubrykach, to prosimy tutaj to zrobić.

Przez internet
Osobiście
O NASBUTY DO FLAMENCO / FLAMENCO SHOES / FLAMENCOSCHUHE / TOPANKY NA FLAMENCO ZDEJMOWANIE MIARYBUTY NA MIARĘZAMÓWIENIEKONTAKTKOMUNIKATYLINKI