• Polska
  • English

O nas


       Studio Obuwia Carmen powstało w 1988r. Produkcję własną rozpoczęliśmy od bucików do flamenco i tanga. Ale druga połowa lat 80 nie była jeszcze okresem kiedy flamenco czy tango argentyńskie było tak popularne jak teraz. Produkcja ich została wstrzymana i zajęliśmy się na kilka ładnych lat produkcją obuwia dla Pań w szerokim zakresie.
 
       Po przemianach gospodarczych (1989r.) z początkiem lat 90 nastąpił dynamiczny rozwój naszej firmy. Z zakładu typowo rzemieślniczego przekształciliśmy się w manufakturę obuwniczą wykorzystującą najnowsze osiągnięcia technologiczne, ale  i kunszt rzemieślniczy. Opierając się na dużym doświadczeniu oraz wiedzy przekazywanej w mojej rodzinie od 1921r. z pokolenia na pokolenie produkowaliśmy obuwie dla Pań z przyjemnością i pasją.

       To właśnie ona pociągnęła nas na powrót do wiele lat wcześniej wstrzymanej produkcji bucików do tańca. W 2005r. otworzyliśmy dawno temu zapakowane do pudeł modele i rozpoczęliśmy naszą nowa przygodę z bucikami w tanecznym rytmie. Wzornictwo uwzględnia aktualne trendy i wymogi w tym zakresie. Produkowane modele cieszą się dużym uznaniem  kobiet i tancerek w Polsce i za granicą. Mottem naszej produkcji bucików damskich jest ich komfort, elegancja, profesjonalizm.

Lodowa 93a, 93-232 Łódź

+48 693 -116 - 293

carmen@carmen.net.pl