• Polska
  • English

Buty na miarę


Z prawdziwą przyjemnością witam Panie w zakładce naszej strony o bucikach na miarę dla Was.

Choć naszą specjalizacją są buty do flamenco (bardzo trudne w wykonaniu) to wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientek wykonujemy indywidualne zamówienia Pań ceniących sobie komfort, elegancję oraz specjalne dopasowanie wnętrza buta do stopy ze szczególnym uwzględnieniem - w sposób niewidoczny na zewnątrz tzw. haluksów, tęgości oraz innych problemów ze stopą dla której dostosowujemy wnętrze bucików tak aby optycznie były bardzo zgrabne i eleganckie, a wnętrze było super wygodne.

Elegancja , komfort i tzw. haluksy to nasza specjalność.
Wysokie podbicie. Płaskostopie poprzeczne. Noga tęga i szczupła.

Buciki wykonujemy co pół (0,5) numeru od nr 33 - 42
Czyli: 33/33,5/...../38/ 38,5/ 39/ 39,5 ....../41,5/42
Daje to efekt perfekcyjnego dopasowanie do stopy co jest niezmiernie ważne zwłaszcza w czółenkach, a prawidłowo wymodelowane kopyto szewskie do indywidualnych parametrów stopy niweluje uciski, bóle, polepsza krążenie krwi w stopie i gwarantuje duży komfort wykonanego obuwia.

Buty wykonywane są tylko ze skór naturalnych z najlepszych garbarni Polski i Europy. 
Wykonanie bucików z naturalnych skór wysokiej jakości gwarantuje prawidłowy klimat w noszonym obuwiu.
Buciki są higroskopijne, wchłaniają pot i parę wodną a noga w nich po prostu się nie męczy co ma przełożenie na cały organizm powodując dobre samopoczucie. A wysoka jakość, wybrane kolory, skóry, fason potęgują jeszcze bardziej uczucie radości i zadowolenia.

Wykonujemy buciki miarowe każdego rodzaju: czółenka, galenterki (z czubkiem i piętką zakrytą i od krytą), botki, sztyblety i kozaki.
Każda z Pań może wybrać buciki z modeli już przez nas robionych lub ich wersje lub zlecić wykonanie jej własnego pomysłu.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się wśród Pań ze względu na wygodę fasony z linii flamenco które mogą być wykonane w wersji podstawowej lub w oparciu o nie, według własnej modyfikacji fasonu i koloru.

Lodowa 93a, 93-232 Łódź

+48 693 -116 - 293

carmen@carmen.net.pl